top of page

15 Şub Per

|

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

32. Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Sempozyumu

15-16 Şubat 2024 tarihleri arasında “Prof. Dr. Mualla Öztürk anısına 32. Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Sempozyumu"nu düzenleyeceğimizi bildirmekten kıvanç ve onur duyuyoruz. Sempozyumun bu yıl ana temasını “Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı’nda Aile Temelli Etkin Müdahaleler” olarak belirledik.

32. Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Sempozyumu
32. Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Sempozyumu

Yer & Tarih

15 Şub 2024 09:00 – 16 Şub 2024 17:00

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Balkiraz, AÜ Tıp Fakültesi Hst., 06620 Mamak/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Katılımcılar, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından 15-16 Şubat 2024 tarihleri arasında “Prof. Dr. Mualla Öztürk anısına 32. Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Sempozyumu"nu düzenleyeceğimizi bildirmekten kıvanç ve onur duyuyoruz.

Sempozyumun bu yıl ana temasını “Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı’nda Aile Temelli Etkin Müdahaleler” olarak belirledik.

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı alanına özgü, etkili, kanıta dayalı ebeveyn müdahalelerini ve terapi yöntemlerini ayrıntılı, nitelikli, güncel bilgiler ve deneyimler ışığında paylaşmayı hedeflemekteyiz.

Genç meslektaşlarımızın bu müdahale yöntemleriyle ilgili bilgi ve görgülerini artırmak, becerilerini geliştirmek ve aileleri gelecek nesillere fayda sağlayacak şekilde destekleyebilmeleri için güçlendirmek diğer amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Bu yıl Prof. Dr. Mualla Öztürk anısına 32.'sini düzenlediğimiz Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Sempozyumu’nu Türkiye Çocuk ve Genç Psikiyatrisi Derneği ile birlikte düzenleyeceğiz.

Mesleki ve akademik birikimleriyle, çok değerli ulusal ve uluslararası düzeyde uzman akademisyenler ve uzmanlar ile konferans, panel, kurs ve vaka tartışmalarını Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Cebeci Hastaneleri 50. Yıl Amfisi’nde gerçekleştireceğiz.

Sempozyumumuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk ve onur duyarız. 

Saygılarımızla…

Prof. Dr. Didem Behice Öztop Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi  

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı adına

Sempozyum Programı: https://www.cocukergensempozyumu.com/events/32-cocuk-ve-ergen-ruh-sagligi-sempozyumu

Etkinliği Paylaş

bottom of page