PSİKOTERAPİ KOMİSYONU

Psikoterapi Komisyonu, 1995 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla Füsun Çuhadaroglu başkanlığında kurulmuştur.

 

PSİKOTERAPİ KOMİSYONU


Amaç: Çeşitli psikoterapilerin tanıtılması , eğitim almış kişilerce Dernek üyeleri için eğitim programları oluşturulması ve asistan eğitimi açısından da önemli bir eksiğin giderilmesine katkıda bulunmaktır. Bu amacı gerçekleştirmek için gerekirse başka Psikoterapi Dernekleri ile de ortak çalışmalar oluşturulabilir.

Tarihçe: 16 Şubat 2014’deki Dernek YK kararıyla kurulmuştur. İlk toplantı 11 Nisan’da ulusal kongede yapılacaktır.

 

Üyeler

 

Komisyon Başkanı:  Füsun Çuhadaroglu    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   [1995-       ]

 

Komisyon Üyeleri:     Levent Kayaalp           Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
                                      Runa Uslu                     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
                                      Tezan Bildik                 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
                                      Hülya Bingöl

                                 

 

Üye Belgeleri

 

Bağlantılar

 

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.